DHOME DOPIO ME BALLKON DHE PAMJE NGA DETI

Dhoma Dopio eshte e pajisur me nje krevat dopio dhe eshte e pershtatshme per nje cift. Dhoma eshte mobiluar dhe dizenjuar me stil komod per te bere te mundur qe ju te shijoni qendrimin tuaj.

  • 1 krevat dopio
  • Ballkon
  • Pamje nga Deti
  • Ajer i Kondicionuar
  • Kanale Satelitore
  • Izolim kunder zhurmes
  • Dollap
  • Shapka