DHOME KATERSHE ME BALLKON DHE PAMJE NGA DETI

Dhoma Katershe eshte e pajisur me nje krevat dopio plus 2 krevat tek dhe eshte perfekte per nje familje ose grup miqsh. Dhoma eshte mobiluar dhe dizenjuar me stil komod per te bere te mundur qe ju te shijoni qendrimin tuaj.

  • 1 krevat dopio plus 2 tek
  • Ballkon
  • Pamje nga Deti
  • Ajer i kondicionuar
  • Kanale Satelitore
  • Izolim nga zhurma
  • Dollap
  • Shapka