Rreth Nesh

Tek ne do te gjeni dhoma te kategorive te ndryshme si: Dopio, Dyshe, Familjare dhe apartamente. Thuajse te gjitha kane pamje nga deti dhe nje ballkon. Te gjitha dhomat jane te mobiluara dhe dizenjuara ne stil komod per te bere te mundur qe te shijoni qendrimin tuaj.

Ne Vendin Perfekt, Prane Detit!

Dhomat Tona

Kaloni Pushime te Paharrueshme Tek Ne

Rezervo Tani Per Tu Relaksuar Ne Cdo Stine

Sherbime

null

DHOMA FAMILJARE

null

PAMJE NGA DETI

null

BALLKON

null

BAR

null

WIFI

null

MENGJES

null

RESTORANT

null

PARKIM