DHOME DYSHE ME BALLKON DHE PAMJE NGA DETI

Dhoma Dyshe eshte e pajisur me dy krevat tek dhe eshte perfekte per dy miq. Dhoma eshte mobiluar dhe dizenjuar me stil komod per te bere te mundur qe ju te shijoni qendrimin tuaj.

  • 2 krevat tek
  • Ballkon
  • Pamje nga Deti
  • Ajer i kondicionuar
  • Kanale Satelitore
  • Izolim kunder zhurmes
  • Dollap
  • Shapka