DHOME TRESHE ME BALLKON DHE PAMJE NGA DETI

Dhoma Treshe eshte e pajisur me nje krevat dopio plus nje krevat tek dhe eshte perfekte per familje ose miq. Dhoma eshte mobiluar dhe dizenjuar me stil komod per te bere te mundur qe ju te shijoni qendrimin tuaj.

  • 1 krevat dopio + 1 tek
  • Ballkon
  • Pamje nga Deti
  • Ajer i kondicionuar
  • Kanale Satelitore
  • Izolim nga zhurma
  • Dollap
  • Shapka